English

آرشیو اخبار

خانم شادی منتظری دفاع موفقیت آمیز از رساله دکتری تان را تبریک عرض نموده و برایتان در مراحل پیش روی زندگی، آرزوی موفقیت و سربلندی می نمائیم.
آقای حامد وکیلی دفاع موفقیت آمیز از رساله دکتری تان را تبریک عرض نموده و برایتان در مراحل پیش روی زندگی، آرزوی موفقیت و سربلندی می نمائیم.
با هدف افزايش توان علمي و مهارتي، كارآمدسازي نيروي انساني و معرفي آخرين دستاوردهاي علمي و پژوهشي، كارگاه آموزشي رئولوژي در صنايع رنگ و رزين روز چهارشنبه 10 آبانماه 1396 در محل سالن جلسات مؤسسه برگزار گرديد. در این کارگاه کارشناسان صنایع مرتبط از دانشگاه¬ها و شرکتهایی چون سازه¬گستر سایپا، تابا شیمی، گیتی آسا، مارال رنگ و تهران اورانوس با حضور خود موجب ايجاد تعامل مؤثر با دانشجويان و صنعتگران گردیدند.
پیرو هماهنگی های صورت گرفته توسط اعضاء هیات علمی موسسه، در تاریخ 25 مهرماه سال 1396 بازدیدی از موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش توسط شرکت رنو فرانسه بعمل آمد. هدف از این بازدید همکاری طرفین بود که پس از استقبال و پذیرایی از میهمانان، نشست تخصصی با حضور ریاست، معاونین، مدیر روابط بین الملل و مدیرگروه پوشش های سطح و خوردگی برگزار گردید که به ارائه توانمندیها، امکانات و تجهیزات آزمایشگاهها در پوششهای خودرویی و همچنین افتخارات موسسه از جمله استاندارد ایزو 17025 پرداخته شد.
سمینار دانشجویی آثار موج چهارم انقلاب صنعتی بر صنایع شیمیایی به ویژه رنگ و رزین توسط آقای مهندس شهرام یزدی کارشناس محترم شیمی کاربردی و اقتصادی، بنیان گذار شرکت عمران شیمی و مشاور در توسعه محصول و مشاور تحقیقات در صنایع آب پایه ساختمانی و صنعتی برگزار گردید.
گروه علوم و فناوري چاپ موسسه پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی كه در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۶، با همکاری نمایشگاه دوسلدورف آلمان توسط شرکت برساز رویداد پارس در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار شد، حضور پیدا کرد.
سمينار علمي با موضوع خردايش تا ابعاد نانو و معرفي تجهيزات آسياب نظير Jet millتوسط جناب آقاي دكتر Florian Schott نماينده شركت آلماني NETZSCH-Feinmahltechnik در تاريخ 18/7/96 با حضور اعضاء محترم هيات علمي، دانشجويان و كارشناسان در سالن جلسات برگزار گرديد. در پايان نيز ايشان از آزمايشگاهها موسسه بازديد و با قابليت هاي مجموعه آشنا شدند.
گروه نانو فناوری رنگ و مرکز رشد واحدهای فناور موسسه در دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو که ۱۴ الی ۱۷ مهرماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار گردید، حضور یافتند.
فستیوال بازار دارایی فکری نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین که با حمایت معاونت علمی و همکاری مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش برگزار شد.
نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با هدف ارتقاء علمی و دسترسی تولیدکنندگان داخلی به آخرین دستاوردهای این صنعت و همچنین همکاری بین شرکت های داخلی و خارجی و با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت در تاریخ 14 مهرماه 96 افتتاح شد.
رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور جناب آقاي دكتر ضرغام در روز سه شنبه مورخ 11 مهرماه 1396، با اعضای هیات علمی و محققان موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش دیدار کرد.
تاریخ برگزاری: 1 آذرماه 1396 روز چهارشنبه (مباحث دوره: معرفی مواد رنگزای طبیعی- رنگرزی با مواد رنگزای طبیعی- معرفی دندانه ها و روشهای مختلف دندانه دادن- تعیین ثبات و اندازه گیری رنگ)
با کمال مسرت به اطلاع می رساند شماره جدید نشریه مطالعات در دنیای رنگ دوره 7، شماره 1، بهار 1396 در سایت این نشریه (http://jscw.icrc.ac.ir/Journals2/vol7/issue1) منتشر شد.
چهل و دومين شماره خبرنامه موسسه در پايان شهريور ماه سال 1396 منتشر گرديد. اين خبرنامه شامل آخرين خبرهاي مربوط به حوزه‌ي علوم و فناوري رنگ مي‌باشد. علاقمندان مي‌توانند اين شماره را به صورت ديجيتالي دريافت نمايند.
هفدهمین جشنواره صنعت چاپ در سطح ملی و استانی در روز 28 شهریورماه 1396 در تالار وحدت برگزار گردید. در این جشنواره ابتدا از 15 پیشکسوت چاپ، یک کارآفرین برتر و یک واحد چاپی نوآور که به تأیید هیأت داوران رسیده بودند، معرفی و از آنها تجلیل بعمل آمد.
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش می باشد. 2016 ©
طراحي پرتال|طراحي پورتالطراحي پرتال (طراحي پورتال): آرانا نتورک